Сімейний центр Розвитку і відпочинку «Art family»

Ми Сучасна команда, амбіційних педагогів, вихователів , дошкільників та психологів. З усією любов’ю та трепетом  відносимось до кожного маленького вихованця нашого центру.  Наша система навчання, розвитку і відпочинку — розроблена  нами, для гармонійного розвитку кожного. Ми готові свої знання  та знання наших попередників , трансформувати в нові , цікаві, креативні  заняття  для дітлахів. 

Намагаємось, створити індивідуалізовану  систему навчання, задля досягнення найбільших результатів, і при цьому з цікавістю до навчання у дітей, адже знаємо на власному прикладі, що робота , яка приносить задоволення – найцінніша.

Ваша територія творчості,любові  і натхнення !

ТВОРЧИЙ РОЗВИТОК

Перша творчість дітлахів

Арт-терапія ( малювання, валяння, аплікації, живопис різноманітними засобами )

Музикотерапія ( спокійні ігри , під звуки природи, спокійні мелодії)

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Методика розвитку діток, шляхом занурення у англомовне середовище, з використанням казок, пісень, віршиків, для пробудження інтересу до навчання) 

ХАРЧУВАННЯ

Ми пропонуємо 3 –х разове харчування , для дітлахів повного дня садочку ArtFamilyCніданок ( сирники, молочна каша, налисники, чай) Повноцінний обід ( перше ,друге і компоти) Полудник ( чай, печиво, булочка)

ПОВНОЦІННИЙ СОН

Наші вихователі, під спокійну, тиху мелодію, або читання улюблених казок, історій, з усім трепетом та спокоєм налаштовують дитину на міцний сон. 

НАШІ ВЧИТЕЛІ

0
УЧНІВ
0
ВЧИТЕЛІВ
0
ПРОЕКТІВ
0
ЩАСЛИВИХ БАТЬКІВ
ДИВИТИСЬ ВСІ ПРОЕКТИ

ТЕРИТОРІЯ ТВОРЧОСТІ

Спробуйте пробне заняття ЗАВІТАЙТЕ до нас

ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ