ЖІНОЧИЙ ПРОСТІР — ФІТНЕС СТУДІЯ — АРТ ФЕМЕЛІ

ЙОГА

Йога- чудовий спосіб пізнання себе,відчуття власного тіла, душі та гармонії між ними🧘
Запрошуємо всіх ,хто був з нами ,в минулому році,та запрошуємо,спробувати себе у такому чудовому,творчому самопізнанні,хто ще не наважився💪

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТРЕЙЧІНГ ТІЛА

спокійний ,приємний комплекс тренувань для розвитку гнучкості м’язів , судин та тіла в цілому. Тренування, покращують кровообіг,стан шкіри, мязів,допоможуть підтягнути тіло та стати стрункішою.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СИЛОВИЙ ФІТНЕС

Хочете схуднути,підтягнути тіло, та стати впевненішою у собі ?
Запрошуємо вас на цікаві,ритмічні тренування у колі ,таких же чудових жінок.
Якщо ви звикли викладатися на всі 100% і готові працювати ,аби був результат, то вперед на силовий фітнес. Це заняття створить вам рельєфний животик, підкачені сідниці і сексуальні ніжки. На тренуванні використовуються гантелі, фітнес -мячі ,резинки для фітнесу .
Всі вправи виконуються в середньому темпі з обов’язковим акцентом на правильність виконання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ZUMBA MIX

Хочеш бути стрункою ,підтягнутою ,та й ще при цьому отримувати задоволення ?
Цікавий ,ритмічний танець у поєднанні з східним стилем танцю живота + стрейчінг тіла — це все ми підготували для вашого задоволення !
Запрошуємо вас поринути у ритмічний світ танцю,зарядитись позитивним настроєм ,та ще й покращити пружність шкіри та й стати стрункішою.

ДЕТАЛЬНІШЕ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

АРТ ФЕМЕЛІ 

Ми Сучасна команда, амбіційних педагогів, вихователів , дошкільників та психологів. З усією любов’ю та трепетом  відносимось до кожного маленького вихованця нашого центру.  Наша система навчання, розвитку і відпочинку — розроблена  нами, для гармонійного розвитку кожного.